Polecane obiekty:

Aquarius SPA

Hotel Aquarius SPA
Kołobrzeg
Hotel, SPA & Wellness
Cena: od 250,00 PLN

Diva SPA

Hotel Diva SPA
Kołobrzeg
Hotel, SPA & Wellness
Cena: od 210,00 PLN

Sand Hotel

Sand Hotel
Kołobrzeg
Hotel, SPA & Wellness
Cena: od 270,00 PLN

Pro Vita

Hotel Zdrojowy Pro Vita
Kołobrzeg
Hotel, SPA & Wellness
Cena: od 190,00 PLN

Arka Medical SPA

Arka Medical SPA
Kołobrzeg
Hotel, SPA & Wellness
Cena: od 220,00 PLN

Mona Lisa

Medica SPA Mona Lisa
Kołobrzeg
Hotel, SPA & Wellness
Cena: od 130,00 PLN

Hotele Online

Lista obiektów
z Rezerwacją Online
Hotel
Cena od
Hotel Olymp II 120,00 zł
Hotel Centrum 129,00 zł
Hotel Orbis Solny 130,00 zł
Medica Spa Mona Lisa 130,00 zł
Dom Zdrojowy 150,00 zł
Hotel New Skan Pol 160,00 zł
Hotel Taaakaryba... 160,00 zł
Hotel Pro-Vita 190,00 zł
Hotel Diva SPA 210,00 zł
Arka Medical 220,00 zł
Hotel Aquarius SPA 250,00 zł
Hotel Senator 250,00 zł
Sand Hotel 250,00 zł
Grand Baltic Hotel 287,00 zł
Hotel Leda SPA 290,00 zł
Hotel Ikar Plaza 310,00 zł
Gwarancja najniższej ceny! Hotele w Kołobrzegu - Rezerwacja Online

Sprawdź pogodę

Prognoza pogody dla Kołobrzegu, Dźwirzyna, GrzybowaWybierasz się nad morze? Sprawdź na jaką pogodę możesz liczyć. Prognoza pogody dla Kołobrzegu, Dźwirzyna i Grzybowa. 

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/kbrzoskow/domains/kolobrzeghotele.pl/public_html/plugins/content/plugin_googlemap2.php on line 266

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/kbrzoskow/domains/kolobrzeghotele.pl/public_html/plugins/content/plugin_googlemap2.php on line 294

Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/kbrzoskow/domains/kolobrzeghotele.pl/public_html/plugins/content/jwsig.php on line 78
Hotel Senator
Hotel Senator - Galeria, Zdjęcia - DźwirzynoHotel Senator - Rezerwacja Online!
Dźwirzyno, ul. Wyzwolenia 35
Tel: 094 35 49 500

Odległość do plaży: 50 m
Cena od: 250,00 PLN/pokój jednoosobowyPołożenie
Hotel Senator to doskonale wyposażony obiekt wypoczynkowo-konferencyjny z bogatym zapleczem gastronomicznym i rekreacyjnym. Hotel położony jest w sosnowym lesie, w miejscowości Dźwirzyno, zaledwie 50 m. od szerokiej, piaszczystej plaży, 10 km. od Kołobrzegu.
 

Zakwaterowanie
Hotel oferuje 123 komfortowo wyposażone pokoje i apartamenty, w czterech pawilonach mieszkalnych: W pawilonie Rubin i Jantar do dyspozycji gości są pokoje dwuosobowe, w tym pokoje łączone. W pawilonie Jantar obowiązuje zakaz palenia w pokojach i na korytarzach. W pawilonie Opal znajdują się pokoje typu biznes oraz apartamenty, zaś w pawilonie Szafir pokoje jednoosobowe, dwuosobowe i apartamenty.
 

Gastronomia
Hotel posiada doskonale wyposażoną bazę gastronomiczną, która pozwala na obsługę nie tylko gości hotelowych, ale również zorganizowanych grup z zewnątrz. Restauracje i bary wyspecjalizowane są w realizacji imprez na wyłączność dla grup liczących do 250 osób. Dział gastronomii zapewnia profesjonalną obsługę kelnerską i barmańską, sprzęt oświetleniowy i nagłośnienie oraz możliwość organizacji imprez tanecznych z muzyką na żywo oraz eleganckich bankietów z najbardziej wyrafinowanym menu.
 

Centrum Konferencyjne
Dla klientów biznesowych polecamy 5, w pełni klimatyzowanych i zaciemnianych sal konferencyjnych, z możliwością konfiguracji ustawień. Sale konferencyjne wyposażone są w najnowszej generacji sprzęt audiowizualny. Zapewniamy profesjonalną obsługę techniczną i gastronomiczną. Szerokie możliwości organizacji imprez towarzyszących, umożliwiają indywidualne przygotowanie oferty dla każdego klienta.
 

SPA & Wellness
Gwarantujemy indywidualną i fachową opiekę medyczną (lekarze, pielęgniarki, fizjoterapeuci, instruktorzy, kosmetyczki). Bogaty program zabiegów oferowanych przez hotel takich jak krioterapia ogólnoustrojowa, hydroterapia, fizyko-terapia, kinezyterapia, balneoterapia oraz odpowiednio dobrana dieta pozwoli zapomnieć o trudach dnia codziennego. 

 
Lokalizacja
Galeria